1210J0500823KXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KEMET
0.082 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210J0500823KXT
Numer produktu DigiKey
1210J0500823KXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210J0500823KXT
Opis
CAP CER 0.082UF 50V X7R 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1210J0500823KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)