1210J0500474KXT
Numer produktu DigiKey
1608-1210J0500474KXTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1210J0500474KXTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1210J0500474KXTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1210J0500474KXT
Opis
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
1210J0500474KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)