1206Y6300470GCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
47 pF ±2% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206Y6300470GCT
Numer produktu DigiKey
1206Y6300470GCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206Y6300470GCT
Opis
CAP CER 47PF 630V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206Y6300470GCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)