1206Y6300122JET
Numer produktu DigiKey
1206Y6300122JET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206Y6300122JET
Opis
CAP CER 1200PF 630V X7R 1206
Szczegółowy opis
1200 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
1206Y6300122JET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)