1206Y5000392JDT
Numer produktu DigiKey
1206Y5000392JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206Y5000392JDT
Opis
CAP CER 3900PF 500V X7R 1206
Szczegółowy opis
3900 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
1206Y5000392JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)