1206Y5000122JFT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
1200 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206Y5000122JFT
Numer produktu DigiKey
1206Y5000122JFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206Y5000122JFT
Opis
CAP CER 1200PF 500V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206Y5000122JFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)