1206Y2501P50BCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.5 pF ±0,1pF 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206Y2501P50BCT
Numer produktu DigiKey
1206Y2501P50BCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206Y2501P50BCT
Opis
CAP CER 1.5PF 250V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206Y2501P50BCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)