1206Y1K50103KST
Numer produktu DigiKey
1608-1206Y1K50103KSTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1206Y1K50103KSTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1206Y1K50103KSTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1206Y1K50103KST
Opis
1206 1500VDC 10NF X7R(2R1) AEC-Q
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne X7R (2R1) 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)