1206Y0630333KET jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.033 µF ±10% 63V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206Y0630333KET
Numer produktu DigiKey
1206Y0630333KET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206Y0630333KET
Opis
CAP CER 0.033UF 63V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206Y0630333KET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)