1206Y0500104KNT
Numer produktu DigiKey
1608-1442-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1442-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1442-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1206Y0500104KNT
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X8R 1206
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
1206Y0500104KNT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)