1206Y0250562FCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
5600 pF ±1% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206Y0250562FCT
Numer produktu DigiKey
1206Y0250562FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206Y0250562FCT
Opis
CAP CER 5600PF 25V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206Y0250562FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)