1206J6300681MXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KEMET
YAGEO
KEMET
TDK
680 pF ±20% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206J6300681MXT
Numer produktu DigiKey
1206J6300681MXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206J6300681MXT
Opis
CAP CER 680PF 630V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206J6300681MXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)