1206J5000182JDT
Numer produktu DigiKey
1206J5000182JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206J5000182JDT
Opis
CAP CER 1800PF 500V X7R 1206
Szczegółowy opis
1800 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
1206J5000182JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)