1206J2000270FCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KEMET
27 pF ±1% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206J2000270FCT
Numer produktu DigiKey
1206J2000270FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206J2000270FCT
Opis
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206J2000270FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)