1206J1000221JCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Knowles Syfer
W magazynie: 1 850
Arkusz danych
220 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206J1000221JCT
Numer produktu DigiKey
1206J1000221JCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206J1000221JCT
Opis
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206J1000221JCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)