1206J1000124JDT
Numer produktu DigiKey
1206J1000124JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206J1000124JDT
Opis
CAP CER 0.12UF 100V X7R 1206
Szczegółowy opis
0.12 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
1206J1000124JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)