1206J0630153JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Udoskonalony
KEMET
YAGEO
W magazynie: 118
YAGEO
KYOCERA AVX
KEMET
W magazynie: 546
TDK
0.015 µF ±5% 63V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206J0630153JXT
Numer produktu DigiKey
1206J0630153JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206J0630153JXT
Opis
CAP CER 0.015UF 63V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206J0630153JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)