1206J0508P20DCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
YAGEO
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KEMET
8.2 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206J0508P20DCT
Numer produktu DigiKey
1206J0508P20DCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206J0508P20DCT
Opis
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206J0508P20DCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)