Ilustracja dla 0805Y6300820FKT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805Y6300820FKT
Numer produktu DigiKey
1608-0805Y6300820FKTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y6300820FKT
Opis
MLC
Szczegółowy opis
82 pF ±1% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)