0805Y5003P30BAT
Numer produktu DigiKey
0805Y5003P30BAT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y5003P30BAT
Opis
CAP CER 3.3PF 500V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
3.3 pF ±0,1pF 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805Y5003P30BAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)