0805Y5000221GCT
Numer produktu DigiKey
1608-0805Y5000221GCTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-0805Y5000221GCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-0805Y5000221GCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0805Y5000221GCT
Opis
CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
220 pF ±2% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805Y5000221GCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)