0805Y2500103KNT
Numer produktu DigiKey
1608-1441-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1441-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1441-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0805Y2500103KNT
Opis
CAP CER 10000PF 250V X8R 0805
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805Y2500103KNT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)