0805Y2008P20BAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
8.2 pF ±0,1pF 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y2008P20BAT
Numer produktu DigiKey
0805Y2008P20BAT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y2008P20BAT
Opis
CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0805Y2008P20BAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)