0805Y2000223JET
Numer produktu DigiKey
0805Y2000223JET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y2000223JET
Opis
CAP CER 0.022UF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805Y2000223JET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)