0805Y2000103MXTM01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Ilustracja dla 0805Y2000103MXTM01 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805Y2000103MXTM01
Numer produktu DigiKey
1608-0805Y2000103MXTM01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y2000103MXTM01
Opis
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Szczegółowy opis
10000 pF ±20% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Współczynnik temperaturowy
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)