0805Y1K00102KST
Numer produktu DigiKey
1608-1316-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1316-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1316-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0805Y1K00102KST
Opis
CAP CER 1000PF 1KV X7R 0805
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805Y1K00102KST Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)