0805Y1001P50CAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.5 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y1001P50CAT
Numer produktu DigiKey
0805Y1001P50CAT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y1001P50CAT
Opis
CAP CER 1.5PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0805Y1001P50CAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)