0805Y1000222METE03
Numer produktu DigiKey
1608-0805Y1000222METE03TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-0805Y1000222METE03CT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-0805Y1000222METE03DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0805Y1000222METE03
Opis
CAP PASSTHRU 2200PF 100V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF Kondensatory przelotowe 100V 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805Y1000222METE03 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Knowles Syfer
Współczynnik temperaturowy
X7R
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCC
0805 (2012 metryczne)
Typ
Pass Through
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Pojemność
2200 pF
Wysokość (maks.)
0,045" (1,15mm)
Tolerancja
±20%
Bazowy numer produktu
Napięcie - znamionowe
100V