0805Y1000103KST
Numer produktu DigiKey
1608-1312-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1312-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1312-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0805Y1000103KST
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805Y1000103KST Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)