0805Y0630563JET
Numer produktu DigiKey
0805Y0630563JET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y0630563JET
Opis
CAP CER 0.056UF 63V X7R 0805
Szczegółowy opis
0.056 µF ±5% 63V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805Y0630563JET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)