0805Y0630471FKT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Ilustracja dla 0805Y0630471FKT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805Y0630471FKT
Numer produktu DigiKey
1608-0805Y0630471FKTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y0630471FKT
Opis
MLC
Szczegółowy opis
470 pF ±1% 63V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)