0805Y0630154KET jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.15 µF ±10% 63V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y0630154KET
Numer produktu DigiKey
0805Y0630154KET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y0630154KET
Opis
CAP CER 0.15UF 63V X7R 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0805Y0630154KET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)