0805Y0508P20BCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
8.2 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y0508P20BCT
Numer produktu DigiKey
0805Y0508P20BCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y0508P20BCT
Opis
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0805Y0508P20BCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)