0805Y0503P30CAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3.3 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y0503P30CAT
Numer produktu DigiKey
0805Y0503P30CAT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y0503P30CAT
Opis
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0805Y0503P30CAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)