0805Y0500224KXT
Numer produktu DigiKey
1608-0805Y0500224KXTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-0805Y0500224KXTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-0805Y0500224KXTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0805Y0500224KXT
Opis
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805Y0500224KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)