0805Y0500184JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
0.18 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805Y0500184JXT
Numer produktu DigiKey
0805Y0500184JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805Y0500184JXT
Opis
CAP CER 0.18UF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0805Y0500184JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)