0805J6300150GCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 pF ±2% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805J6300150GCT
Numer produktu DigiKey
0805J6300150GCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J6300150GCT
Opis
CAP CER 15PF 630V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0805J6300150GCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)