0805J5008P20BFT
Numer produktu DigiKey
0805J5008P20BFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J5008P20BFT
Opis
CAP CER 8.2PF 500V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
8.2 pF ±0,1pF 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805J5008P20BFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)