0805J5000221JGTH20 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Ilustracja dla 0805J5000221JGTH20 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805J5000221JGTH20
Numer produktu DigiKey
1608-0805J5000221JGTH20TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J5000221JGTH20
Opis
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Szczegółowy opis
220 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)