0805J5000151JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Udoskonalony
KEMET
KEMET
YAGEO
150 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805J5000151JXT
Numer produktu DigiKey
0805J5000151JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J5000151JXT
Opis
CAP CER 150PF 500V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0805J5000151JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)