0805J5000101FFT
Numer produktu DigiKey
0805J5000101FFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J5000101FFT
Opis
CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
100 pF ±1% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
0805J5000101FFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)