Ilustracja dla 0805J2500821JKT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805J2500821JKT
Numer produktu DigiKey
1608-0805J2500821JKTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J2500821JKT
Opis
MLC
Szczegółowy opis
820 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)