0805J2500223JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
Walsin Technology Corporation
0.022 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805J2500223JXT
Numer produktu DigiKey
0805J2500223JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J2500223JXT
Opis
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0805J2500223JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)