0805J2000183JDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.018 µF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805J2000183JDT
Numer produktu DigiKey
0805J2000183JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J2000183JDT
Opis
CAP CER 0.018UF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0805J2000183JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)