0805J1000270JFT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
27 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805J1000270JFT
Numer produktu DigiKey
0805J1000270JFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J1000270JFT
Opis
CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0805J1000270JFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)