0805J0630683JDT
Numer produktu DigiKey
0805J0630683JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J0630683JDT
Opis
CAP CER 0.068UF 63V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF ±5% 63V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0805J0630683JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)