0805J0500332GCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
YAGEO
KEMET
KEMET
3300 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805J0500332GCT
Numer produktu DigiKey
0805J0500332GCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J0500332GCT
Opis
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0805J0500332GCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)