0805J0500182JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
1800 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805J0500182JXT
Numer produktu DigiKey
0805J0500182JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J0500182JXT
Opis
CAP CER 1800PF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0805J0500182JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)