0603Y5000180FCT
Numer produktu DigiKey
0603Y5000180FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603Y5000180FCT
Opis
CAP CER 18PF 500V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
18 pF ±1% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
0603Y5000180FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)