0603Y1000682KET jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Udoskonalony
TDK
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
Murata Electronics
6800 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603Y1000682KET
Numer produktu DigiKey
0603Y1000682KET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603Y1000682KET
Opis
CAP CER 6800PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0603Y1000682KET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)